Produkty

Diáre, zápisníky a kalendáre priamo od českého výrobcu, tlačiarne GRASPO CZ, a.s.

GRASPO CZ, a.s. sa venuje výrobe diárov, zápisníkov a kalendárov už od roku 2006. Za túto dobu naše produkty získali povesť kvalitných, štýlových a prepracovaných výrobkov. S každou kolekciou prinášame nové trendy, dizajny a detaily, ktoré zaručene zaujmú.

Presvedčte sa aj Vy.

Vaše výhody:

1. Kvalita
Pre výrobu diárov, zápisníkov aj kalendárov využívame zázemie celej tlačiarne, aj skúsenosti kvalifikovaného personálu. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály a kontrola kvality v priebehu celého výrobného procesu.

2. Skvelé služby
Priateľský kolektív vydavateľstva je pripravený zodpovedať Vaše dotazy, poradiť, alebo navrhnúť riešenie Vašich individuálnych želaní.

Chcem sa opýtať

s

3. Vždy o krok vpred
Sme radi, že ste nároční a hľadáte kvalitné diáre, zápisníky a kalendáre, ktoré sú zaujímavé. V každej kolekcii prinášame nové nápady, spracovania a detaily, ktoré odlišujú naše výrobky od konkurenčných. Už teraz rozmýšľame nad tým, čím Vás prekvapíme na budúci rok.

4. Reklamný potenciál diárov, zápisníkov a kalendárov
Všetky naše diáre, zápisníky a kalendáre sú vhodné pre umiestnenie loga, alebo iného reklamného prvku. Reklamných možností je veľa, prezrite si sekciu Možnosti brandingu.

5. Návrhár diárov a zápisníkov
Naša ponuka je široká. Pokiaľ Vám však napriek tomu v katalógu chýba Vaša firemná farba, alebo hľadáte iný typ diára/zápisníku, vstúpte do našej aplikácie pre návrh diára/zápisníku na zákazku. Tieto diáre a zápisníky Vám radi vyrobíme už od 200 ks !

Chcem vedieť viac o aplikácii                     Chcem vstúpiť do aplikácie

 

6. Kompletná zákazková výroba
Chcete se úplne odlíšiť ? Máte zajímavý nápad ? Radi Vám vyrobíme diáre, zápisníky aj kalendáre kompletne na zákazku, vrátane individuálneho bloku diára (vnútorných strán), obrázkov v kalendári a pod.


Navštívte sekciu Zákazková výroba