Produkty

Firemný diár 2020 nebo zápisník na zákazku - na mieru vašim požiadavkám

Návrhár diárov a zápisníkov je unikátna aplikácia, v ktorej si sami môžete navrhnúť firemný diár 2020, alebo zápisník. Dizajn diára, alebo zápisníku môžete prispôsobiť firemným farbám, celkovej firemnej identite, či akýmkoľvek Vašim ďalším predstavám.

Diáre a zápisníky z návrhára pre rok 2020 Vám vyrobíme už od 200 ks.

Hlavné výhody využitia elektronického návrhára firemných diárov a zápisníkov sú :

  • prehľadná grafika a intuitívne ovládanie
  • nové dizajny diárov/zápisníkov
  • nové materiály a široká škála farieb
  • branding diára/zápisníku na mieru
  • doplnky pre vylepšenie diára/zápisníku (pútka na pero, gumičky, papierové kapsy...)
  • okamžitá kalkulácia ceny
  • možnosť odeslánia objednávky online

Vstúpte do návrhára

 

Navrhnite si svoj originálny firemný diár na mieru snadno a rýchle v 8 krokoch:

1. krok – Dizajn diára, alebo zápisníku

Vyberte si návrh diára, alebo zápisníku z desiatich pečlivo navrhnutých grafických dizajnov. Môžete vyberať z 3koženkových, 2koženkových alebo jednokoženkových diárov a zápisníkov pre rok 2020. Nechcete diár s koženkovým poťahom ? Zvoľte dizajn diára/zápisníku GI, kde si grafiku dodáte sami a my Vám ju vytlačíme a zalaminujeme lesklým, alebo matným laminom. Vaša grafika sa tak objaví na doskách diára.

2. krok – Štruktúry a farby materiálov

V návrhári diárov a zápisníkov Vám ponúkame 3 druhy koženiek a pestrú škálu farieb, ktorá plne zodpovedá obľúbeným firemným farbám. V návrhári nájdete hladkú koženku, štruktúrovanú koženku, aj koženku s metalickým leskom.

3. krok - Formát diára/zápisníku a kalendárium

V tomto kroku môžete zvoliť, či preferujete diár, alebo zápisník. V prípade diára 2020 môžete vyberať zo štyroch kalendárií (denný diár A5, týždenný diár A5, týždenný diár B5, týždenný diár vreckový). Kalendárium diára je vytlačené na bielom papieri s certifikáciou FSC. Zápisníky ponúkame so štvorčekovým, alebo linajkovým blokom vo formáte A5 alebo vreckový. Aj zápisníky sú vytlačené na bielom papieri.

4. krok – Dekoratívna razba

Dekoratívna razba je vhodná pre dosky diáru vyrobené z jednej koženky (typ dizajnu diára GH1 alebo GH2). Na výber sú 4 dekoratívne sleporazby. Vyskúšajte ich a uvidíte, že táto dekoratívna sleporazba prepožičia diáru 2020 nový, zaujímavý vzhľad.

5. krok - Razba letopočtu

Letopočet na doskách diára patrí k hlavnom črtám diára. Vyberajte zo šiestich rôznych typov letopočtu ten, ktorý sa Vám najviac páči a ktorý sa najviac hodí k vybranému dizajnu diára.

6. krok - Vaše logo na doskách diára alebo zápisníku

Diár 2020 aj zápisník môžete využiť ako plnohodnotný reklamný predmet. Základným prvkom by potom malo byť Vaše firemné logo. Okrem štandardného zobrazenia pomocou sleporazby, alebo sieťotlače na dosky diára, exkluzívne ponúkame gravírovanie loga na dva druhy plieškov – oválny, alebo obdĺžnikový.

7. krok - Reklamné prvky

Medzi ďalšie reklamné prvky, ktoré môžete na diári pre rok 2020 využiť, patrí potlač predsádok (predných a zadných), vložení až ôsmych reklamných listov s Vašou grafikou, potlačená, alebo vytkávaná záložková stužka. Tieto prvky Vám pomôžu maximalizovať reklamnú hodnotu Vášho firemného diára či zápisníku.

8. krok - Doplnky: elegantné aj praktické vylepšenia diára a zápisníku

Využite všetky naše výrobné možnosti a inšpirujte sa ďalšími prvkami, ktorými môžete Váš diár, alebo zápisník vylepšiť : pútko na ceruzku, gumička na uzatvorenie diára, papierová kapsička na drobné tlačoviny, alebo personalizácia diáru, dozaista odlíšia Váš diár či zápisník od konkurencie.

Buďte kreatívni a navrhnite si vlastný dizajn diára, alebo zápisníku