Produkty

STOLNÉ A NÁSTENNÉ KALENDÁRE 2022 - iba s českým kalendáriom

Team nášho vydavateľstva pripravil pre rok 2022 kolekciu stolných a nástenných kalendárov. Všetky tieto kalendáre sú vytlačené na papieri s certifikáciou FSC.
Naše kalendáre majú jednoduché grafické spracovanie, dostatok miesta pre poznámky a prehľadné zobrazenie štátnych sviatkov.

Stolné kalendáre 2022 s českým kalendáriom

V našej kolekcii nájdete praktické a funkčné stolné kalendáre pre Vaše plánovanie. Na výber sú znovu rôzne formáty a prevedenia kalendária. Všetky naše stolné kalendáre (okrem kalendáre Mapový stolný blok), sú doplnené o daňové kalendárium. Pre prezentáciu loga môžete u všetkých kalendárov využiť reklamnú plochu. U kalendárov Maxi Manager a Poznámkový Stĺpcový si môžete objednať vlastnú titulnú stranu už od 100 ks kalendárov.

Katalóg kalendárov

Nástenné kalendáre 2022

Prehľadné nástenné kalendáre predstavujú v našej kolekcii trojmesačné a štvormesačné kalendáre v rôznych farbách. Aj tento rok si môžete u týchto kalendárov zvoliť väčšiu reklamnú plochu. V týchto nástenných kalendároch sú navyše zobrazené aj medzinárodné sviatky. V našej ponuke nástenných kalendárov nájdete aj mapové plagáty (iba s českým kalendáriom) pre prehľadné plánovanie celého roka na jednom liste a tiež viazankové kalendáre

Katalóg kalendárov

KALENDÁr 2022 AKO REKLAMNÝ PREDMET

Kalendáre 2022 sú vhodným reklamným predmetom. Okrem viazankových kalendárov môžete využiť reklamnú plochu každého kalendára k zobrazeniu Vášho loga, alebo sloganu. Niektoré stolné kalendáre tiež umožňujú vloženie vlastnej titulnej strany (Maxi Manager, alebo Poznámkový Stĺpcový).
Možnosti brandingu

ZÁKAZKOVÁ VÝROBA KALENDÁOV

Máte vlastný zaujímavý nápad, krásne fotografie, alebo chcete prezentovať Vaše služby a výrobky na stranách kalendára? Nechajte si vyrobiť originálny a jedinečný stolný, alebo nástenný kalendár na zákazku. 

Kalendáre na mieru

Kontaktujte nás! Tím nášho vydavateľstva Vám rád poradí a zodpovie Vaše prípadné otázky.
Nakladateľstvo diárov a kalendárov GRASPO CZ: Tel .: 577 606 215, E-mail: kalendarediare@graspo.com